Praat met de raad, Daan Spanjersberg fractievoorzitter

Ja, glasvezel in Zwijndrecht
Een lang gekoesterde wens van de VVD Zwijndrecht komt uit. Begin 2023 gaat men glasvezel uitrollen in Zwijndrecht. Eerder stelde wij (met het CDA) daar vragen over want het duurde ons allemaal veel te lang. Men ziet internet gebruik per jaar met 40% groeien en thuiswerken en studeren blijft nog altijd meer dan voor Corona. Momenteel spreekt de gemeente nog met 2 aanbieders die glasvezel gaan aanleggen, de bedoeling is dat in heel Zwijndrecht bij particulieren en bedrijven glasvezel gaat komen. Weer een punt uit ons verkiezingsprogramma dat we waar gaan maken, hoe mooi is dat? En zo zullen we door blijven gaan in het verwezenlijken van onze punten, die al veel zijn terug te vinden in ons gezamenlijk Raadsprogramma 2.0
Reageren kan, mail deh.spanjersberg@zwijndrecht.nl

0 reacties